MIC5252-2.85YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5252-2.85YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5252-2.85YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.85V 150MA 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5252-2.85YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5252-2.85YML-TR
Tau Wae MIC5252-2.85YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.85V 150MA 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102612 pcs Pepa Raraunga MIC5252-2.85YML-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.25V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-MLF® (2x2) Raupapa -
Paa / Case 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 63dB ~ 48dB (10Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-2802-2
MIC5252-2.85YML TR
MIC5252-2.85YML TR-ND
MIC5252-2.85YMLTR
MIC5252-2.85YMLTR-ND
MIC5252285YMLTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 6-MLF® (2x2)
Tae - Whakaaetanga (Max) 200µA I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable