MIC5252-1.8BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5252-1.8BML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5252-1.8BML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5252-1.8BML-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5252-1.8BML-TR
Tau Wae MIC5252-1.8BML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 124083 pcs Pepa Raraunga MIC5252-1.8BML-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.25V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-MLF® (2x2) Raupapa -
Paa / Case 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 63dB ~ 48dB (10Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5252-1.8BML TR
MIC5252-1.8BML TR-ND
MIC5252-1.8BMLTR
MIC5252-1.8BMLTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 6-MLF® (2x2) Tae - Whakaaetanga (Max) 200µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 150mA