MIC5249-2.8BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5249-2.8BMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5249-2.8BMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5249-2.8BMM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5249-2.8BMM-TR
Tau Wae MIC5249-2.8BMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 103577 pcs Pepa Raraunga MIC5249-2.8BMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5249-2.8BMM TR
MIC5249-2.8BMM TR-ND
MIC5249-2.8BMMTR
MIC5249-2.8BMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 8-MSOP I teie nei - Quiescent (Iq) 200µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset