MIC5247-1.5BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5247-1.5BML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5247-1.5BML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5247-1.5BML-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5247-1.5BML-TR
Tau Wae MIC5247-1.5BML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 139989 pcs Pepa Raraunga MIC5247-1.5BML-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.15V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-MLF® (2x2) Raupapa -
Paa / Case 6-VDFN Exposed Pad PSRR 50dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5247-1.5BML TR
MIC5247-1.5BML TR-ND
MIC5247-1.5BMLTR
MIC5247-1.5BMLTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 6-MLF® (2x2) I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable