MIC5239-2.5YS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5239-2.5YS-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5239-2.5YS-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT223
Ngā Rauemi: MIC5239-2.5YS-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5239-2.5YS-TR
Tau Wae MIC5239-2.5YS-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50863 pcs Pepa Raraunga MIC5239-2.5YS-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 500mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5239-2.5YS TR
MIC5239-2.5YS TR-ND
MIC5239-2.5YSTR
MIC5239-2.5YSTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA SOT-223
Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA I teie nei - Quiescent (Iq) 45µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable