MIC5237-2.5YU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5237-2.5YU-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO263-3
Ngā Rauemi: MIC5237-2.5YU-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5237-2.5YU-TR
Tau Wae MIC5237-2.5YU-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO263-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98037 pcs Pepa Raraunga MIC5237-2.5YU-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.7V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5237-2.5YU TR
MIC5237-2.5YU TR-ND
MIC5237-2.5YUTR
MIC5237-2.5YUTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA TO-263-3
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri MIC5237
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5237-5.0BU
MIC5237-5.0BU
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 500MA TO263-3
I roto i te taonga: 73710 pcs
Tikiake: MIC5237-5.0BU.pdf
RFQ
MIC5237-2.5YU
MIC5237-2.5YU
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO263-3