MIC5236-3.3YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5236-3.3YM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5236-3.3YM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC5236-3.3YM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5236-3.3YM-TR
Tau Wae MIC5236-3.3YM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71855 pcs Pepa Raraunga MIC5236-3.3YM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5236-3.3YM TR
MIC5236-3.3YM TR-ND
MIC5236-3.3YMTR
MIC5236-3.3YMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 5mA I teie nei - Quiescent (Iq) 30µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MIC5236-3.3
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5236-3.0YMM-TR
MIC5236-3.0YMM-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 150MA 8MSOP
I roto i te taonga: 65246 pcs
Tikiake: MIC5236-3.0YMM-TR.pdf
RFQ
MIC5236-5.0BMM-TR
MIC5236-5.0BMM-TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 150MA 8MSOP
I roto i te taonga: 91614 pcs
Tikiake: MIC5236-5.0BMM-TR.pdf
RFQ
MIC5236-3.3YM
MIC5236-3.3YM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC