MIC5219-3.6YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5219-3.6YMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5219-3.6YMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.6V 500MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5219-3.6YMM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5219-3.6YMM-TR
Tau Wae MIC5219-3.6YMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.6V 500MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67763 pcs Pepa Raraunga MIC5219-3.6YMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.6V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5219-3.6YMM TR
MIC5219-3.6YMM TR-ND
MIC5219-3.6YMMTR
MIC5219-3.6YMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 500mA 8-MSOP
I teie nei - Quiescent (Iq) 8µA Nama - Whakaputa 500mA