MIC5213-2.5BC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5213-2.5BC5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5213-2.5BC5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 80MA SC70-5
Ngā Rauemi: MIC5213-2.5BC5-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5213-2.5BC5-TR
Tau Wae MIC5213-2.5BC5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 80MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 163859 pcs Pepa Raraunga MIC5213-2.5BC5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 80mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa Teeny™
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5213-2.5BC5 TR
MIC5213-2.5BC5 TR-ND
MIC5213-2.5BC5TR
MIC5213-2.5BC5TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 80mA SC-70-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 750µA Nama - Whakaputa 80mA