MIC5210-3.1BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5210-3.1BMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5210-3.1BMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.1V/3.1V 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5210-3.1BMM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5210-3.1BMM-TR
Tau Wae MIC5210-3.1BMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.1V/3.1V 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 70410 pcs Pepa Raraunga MIC5210-3.1BMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 150mA, 0.35V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.1V, 3.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5210-3.1BMM TR
MIC5210-3.1BMM TR-ND
MIC5210-3.1BMMTR
MIC5210-3.1BMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.1V 150mA, 150mA 8-MSOP Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 150mA, 150mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC5210
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5210-3.0YMM
MIC5210-3.0YMM
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V/3V 8MSOP
I roto i te taonga: 64241 pcs
Tikiake: MIC5210-3.0YMM.pdf
RFQ
MIC5210-3.1BMM
MIC5210-3.1BMM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.1V/3.1V 8MSOP