MIC5210-2.85/2.85BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5210-2.85/2.85BMM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5210-2.85/2.85BMM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5210-2.85/2.85BMM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5210-2.85/2.85BMM
Tau Wae MIC5210-2.85/2.85BMM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 83557 pcs Pepa Raraunga MIC5210-2.85/2.85BMM.pdf
Rae Tae (Max) 0.35V @ 150mA, 0.35V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.85V, 2.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.85V 150mA, 150mA 8-MSOP
Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA
Nama - Whakaputa 150mA, 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable