MIC5209-4.2YS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5209-4.2YS-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5209-4.2YS-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 4.2V 500MA SOT223
Ngā Rauemi: MIC5209-4.2YS-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5209-4.2YS-TR
Tau Wae MIC5209-4.2YS-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.2V 500MA SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69458 pcs Pepa Raraunga MIC5209-4.2YS-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5209-4.2YS-CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 500mA SOT-223
Tae - Whakaaetanga (Max) 25mA I teie nei - Quiescent (Iq) 170µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri MIC5209
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5209-3.6YU
MIC5209-3.6YU
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.6V 500MA TO263-5
I roto i te taonga: 81653 pcs
Tikiake: MIC5209-3.6YU.pdf
RFQ
MIC5209-4.2YS
MIC5209-4.2YS
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 4.2V 500MA SOT223