MIC5208-3.8BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5208-3.8BMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5208-3.8BMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.8V/3.8V 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5208-3.8BMM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5208-3.8BMM-TR
Tau Wae MIC5208-3.8BMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.8V/3.8V 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 76535 pcs Pepa Raraunga MIC5208-3.8BMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 50mA, 0.5V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.8V, 3.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5208-3.8BMM TR
MIC5208-3.8BMM TR-ND
MIC5208-3.8BMMTR
MIC5208-3.8BMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.8V 50mA, 50mA 8-MSOP Tae - Whakaaetanga (Max) 1.2mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 750µA Nama - Whakaputa 50mA, 50mA