MIC5207-3.2YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5207-3.2YM5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5207-3.2YM5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.2V 180MA SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5207-3.2YM5-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5207-3.2YM5-TR
Tau Wae MIC5207-3.2YM5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.2V 180MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105678 pcs Pepa Raraunga MIC5207-3.2YM5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5207-3.2YM5 TR
MIC5207-3.2YM5 TR-ND
MIC5207-3.2YM5TR
MIC5207-3.2YM5TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 180mA SOT-23-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 3µA I teie nei - Quiescent (Iq) 170µA
Nama - Whakaputa 180mA Ngā Āhuatanga Mana Enable