MIC5201-3.0YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5201-3.0YMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5201-3.0YMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3V 200MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5201-3.0YMM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5201-3.0YMM-TR
Tau Wae MIC5201-3.0YMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3V 200MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82081 pcs Pepa Raraunga MIC5201-3.0YMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC5201-3.0YMM TR
MIC5201-3.0YMM TR-ND
MIC5201-3.0YMMTR
MIC5201-3.0YMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 200mA 8-MSOP
Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA I teie nei - Quiescent (Iq) 400µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri MIC5201
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5201-3.0YM
MIC5201-3.0YM
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 200MA 8SOIC
I roto i te taonga: 84933 pcs
Tikiake: MIC5201-3.0YM.pdf
RFQ
MIC5201-3.0BS
MIC5201-3.0BS
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 200MA SOT223
I roto i te taonga: 56792 pcs
Tikiake: MIC5201-3.0BS.pdf
RFQ
MIC5201-3.0BS TR
MIC5201-3.0BS TR
Tikiake: MIC5201-3.0BS TR.pdf
MIC5201-3.0YMM
MIC5201-3.0YMM
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 200MA 8MSOP