MIC49200-1.2WR TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49200-1.2WR TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC49200-1.2WR TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 2A SPAK-5
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC49200-1.2WR TR
Tau Wae MIC49200-1.2WR TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 2A SPAK-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30080 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.625V @ 2A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Pūrere Pūrere Whakarato S-PAK-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-1465-2
576-1465-5-ND
MIC49200-1.2WR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 2A S-PAK-5 Nama - Whakaputa 2A