MIC49150-0.9BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC49150-0.9BMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC49150-0.9BMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC49150-0.9BMM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC49150-0.9BMM-TR
Tau Wae MIC49150-0.9BMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 37557 pcs Pepa Raraunga MIC49150-0.9BMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.9V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC49150-0.9BMM TR
MIC49150-0.9BMM TR-ND
MIC49150-0.9BMMTR
MIC49150-0.9BMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 1.5A 8-MSOP Nama - Whakaputa 1.5A
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC49150
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC4833YML-TR
MIC4833YML-TR
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC DVR EL LOW NOISE 12-MLF
I roto i te taonga: 5486 pcs
Tikiake: MIC4833YML-TR.pdf
RFQ
MIC49150-0.9BMM
MIC49150-0.9BMM
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 0.9V 1.5A 8MSOP