MIC4575-3.3WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4575-3.3WU-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC4575-3.3WU-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BCK BST 3.3V 1.7A TO263-5
Ngā Rauemi: MIC4575-3.3WU-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC4575-3.3WU-TR
Tau Wae MIC4575-3.3WU-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BCK BST 3.3V 1.7A TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42051 pcs Pepa Raraunga MIC4575-3.3WU-TR.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4V Ngaohihi - Whakauru (Max) 24V
Topology Buck, Buck-Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-5 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC4575-3.3WU TR
MIC4575-3.3WU TR-ND
MIC4575-3.3WUTR
MIC4575-3.3WUTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down, Step-Up/Step-Down Rautanga - Whakawhiti 200kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.7A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Nama - Whakaputa 1.7A (Switch)
Tau Wae Tuakiri MIC4575
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC4575-3.3BU TR
MIC4575-3.3BU TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG BCK BST 3.3V 1.7A TO263-5
I roto i te taonga: 45161 pcs
Tikiake: MIC4575-3.3BU TR.pdf
RFQ
MIC4575-5.0BT
MIC4575-5.0BT
Whakaahuatanga: IC REG BCK BOOST 5V 1.7A TO220-5
I roto i te taonga: 36970 pcs
Tikiake: MIC4575-5.0BT.pdf
RFQ
MIC4575-3.3WU
MIC4575-3.3WU
Tikiake: MIC4575-3.3WU.pdf
MIC4575-5.0BU
MIC4575-5.0BU
Whakaahuatanga: IC REG BCK BOOST 5V 1.7A TO263-5