MIC39301-2.5WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39301-2.5WU-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC39301-2.5WU-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5
Ngā Rauemi: MIC39301-2.5WU-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC39301-2.5WU-TR
Tau Wae MIC39301-2.5WU-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31709 pcs Pepa Raraunga MIC39301-2.5WU-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.55V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC39301-2.5WU TR
MIC39301-2.5WU TR-ND
MIC39301-2.5WUTR
MIC39301-2.5WUTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-263-5
Nama - Whakaputa 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable