MIC39151-1.65WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC39151-1.65WU-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC39151-1.65WU-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.65V 1.5A TO263-5
Ngā Rauemi: MIC39151-1.65WU-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC39151-1.65WU-TR
Tau Wae MIC39151-1.65WU-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.65V 1.5A TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42576 pcs Pepa Raraunga MIC39151-1.65WU-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.65V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC39151-1.65WU TR
MIC39151-1.65WU TR-ND
MIC39151-1.65WUTR
MIC39151-1.65WUTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 1.5A TO-263-5
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable