MIC39100-1.65BU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC39100-1.65BU-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.65V 1A TO263-3
Ngā Rauemi: MIC39100-1.65BU-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC39100-1.65BU-TR
Tau Wae MIC39100-1.65BU-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.65V 1A TO263-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 83599 pcs Pepa Raraunga MIC39100-1.65BU-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.63V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.65V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC39100-1.65BU TR
MIC39100-1.65BU TR-ND
MIC39100-1.65BUTR
MIC39100-1.65BUTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 1A TO-263-3 Nama - Whakaputa 1A