MIC3775-1.8YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3775-1.8YMM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC3775-1.8YMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC3775-1.8YMM-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC3775-1.8YMM-TR
Tau Wae MIC3775-1.8YMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74739 pcs Pepa Raraunga MIC3775-1.8YMM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 750mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC3775-1.8YMM TR
MIC3775-1.8YMM TR-ND
MIC3775-1.8YMMTR
MIC3775-1.8YMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 750mA 8-MSOP
Nama - Whakaputa 750mA Ngā Āhuatanga Mana Enable