MIC37501-1.5WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37501-1.5WR-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37501-1.5WR-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 5A SPAK-7
Ngā Rauemi: MIC37501-1.5WR-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37501-1.5WR-TR
Tau Wae MIC37501-1.5WR-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 5A SPAK-7 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32292 pcs Pepa Raraunga MIC37501-1.5WR-TR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato S-PAK-7 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SPak-7 (7 leads + Tab) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC37501-1.5WR TR
MIC37501-1.5WR TR-ND
MIC37501-1.5WRTR
MIC37501-1.5WRTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A S-PAK-7 Nama - Whakaputa 5A
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC37501-1.5
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC37501-1.5WR
MIC37501-1.5WR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.5V 5A SPAK-7