MIC37151-1.65WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37151-1.65WR-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37151-1.65WR-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.65V 1.5A SPAK-5
Ngā Rauemi: MIC37151-1.65WR-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37151-1.65WR-TR
Tau Wae MIC37151-1.65WR-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.65V 1.5A SPAK-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74898 pcs Pepa Raraunga MIC37151-1.65WR-TR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.65V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato S-PAK-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC37151-1.65WR TR
MIC37151-1.65WR TR-ND
MIC37151-1.65WRTR
MIC37151-1.65WRTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 1.5A S-PAK-5
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MIC37151-1.65
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC37151-1.65WR
MIC37151-1.65WR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.65V 1.5A SPAK-5