MIC37150-1.8BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37150-1.8BR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37150-1.8BR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SPAK-3
Ngā Rauemi: MIC37150-1.8BR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37150-1.8BR
Tau Wae MIC37150-1.8BR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SPAK-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 39604 pcs Pepa Raraunga MIC37150-1.8BR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato S-PAK-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case Spak-3 (3 Leads + Tab) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A S-PAK-3
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana -