MIC37100-1.65WS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37100-1.65WS-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37100-1.65WS-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.65V 1A SOT223
Ngā Rauemi: MIC37100-1.65WS-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37100-1.65WS-TR
Tau Wae MIC37100-1.65WS-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.65V 1A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74209 pcs Pepa Raraunga MIC37100-1.65WS-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.65V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC37100-1.65WS TR
MIC37100-1.65WS TR-ND
MIC37100-1.65WSTR
MIC37100-1.65WSTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 1A SOT-223
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana -