MIC3291-25YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3291-25YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC3291-25YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC LED DRIVER RGLTR 1.2A 8MLF
Ngā Rauemi: MIC3291-25YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC3291-25YML-TR
Tau Wae MIC3291-25YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC LED DRIVER RGLTR 1.2A 8MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79030 pcs Pepa Raraunga MIC3291-25YML-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 6.5V
Putanga - Whakaputa - Momo DC DC Regulator
Topology Step-Up (Boost) Pūrere Pūrere Whakarato 8-MLF® (2x2)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® Ētahi Ingoa 576-3861-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakawhiti Whaiaro (s) Yes
Rautanga 1.2MHz Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 1.2A (Switch) 8-MLF® (2x2) I teie nei - Whakaatu / Channel 1.2A (Switch)