MIC29710-3.3BT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29710-3.3BT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC29710-3.3BT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 7.5A 3.3V TO220-3
Ngā Rauemi: MIC29710-3.3BT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC29710-3.3BT
Tau Wae MIC29710-3.3BT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 7.5A 3.3V TO220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11467 pcs Pepa Raraunga MIC29710-3.3BT.pdf
Putanga - Whakaputa 3.3V Momotuhi - Whakauru 2.25 V ~ 16 V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi 0°C ~ 125°C Tau o nga Hua 1