MIC2951-3.3BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2951-3.3BM-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2951-3.3BM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 150MA 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC2951-3.3BM-TR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2951-3.3BM-TR
Tau Wae MIC2951-3.3BM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 150MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 119965 pcs Pepa Raraunga MIC2951-3.3BM-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.24V (3.3V)
Putanga - Whakaputa (Max) 29V Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC2951-3.3BM TR
MIC2951-3.3BM TR-ND
MIC2951-3.3BMTR
MIC2951-3.3BMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 150mA 8-SOIC Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 300µA Nama - Whakaputa 150mA