MIC2940A-3.3WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2940A-3.3WU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1.25A TO263-3
Ngā Rauemi: MIC2940A-3.3WU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2940A-3.3WU
Tau Wae MIC2940A-3.3WU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.25A TO263-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54338 pcs Pepa Raraunga MIC2940A-3.3WU.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 1.25A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-1135
MIC2940A33WU
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.25A TO-263-3
Tae - Whakaaetanga (Max) 70mA I teie nei - Quiescent (Iq) 500µA
Nama - Whakaputa 1.25A Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri MIC2940A-3.3
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC2940A-12WU
MIC2940A-12WU
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 12V 1.25A TO263-3
I roto i te taonga: 60401 pcs
Tikiake: MIC2940A-12WU.pdf
RFQ
MIC2940A-5.0BU TR
MIC2940A-5.0BU TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 1.25A TO263-3