MIC2937A-12BT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2937A-12BT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2937A-12BT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 750MA TO220-3
Ngā Rauemi: MIC2937A-12BT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2937A-12BT
Tau Wae MIC2937A-12BT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 750MA TO220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 53703 pcs Pepa Raraunga MIC2937A-12BT.pdf
Rae Tae (Max) 0.75V @ 750mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 750mA TO-220-3
Tae - Whakaaetanga (Max) 16mA I teie nei - Quiescent (Iq) 300µA
Nama - Whakaputa 750mA Ngā Āhuatanga Mana -