MIC29371-12WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29371-12WU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC29371-12WU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 750MA TO263-5
Ngā Rauemi: MIC29371-12WU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC29371-12WU
Tau Wae MIC29371-12WU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 750MA TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25703 pcs Pepa Raraunga MIC29371-12WU.pdf
Rae Tae (Max) 0.75V @ 750mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 750mA TO-263-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 16mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 300µA Nama - Whakaputa 750mA