MIC29311-5.1BT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29311-5.1BT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC29311-5.1BT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5.1V 3A TO220-5
Ngā Rauemi: MIC29311-5.1BT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC29311-5.1BT
Tau Wae MIC29311-5.1BT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5.1V 3A TO220-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 43352 pcs Pepa Raraunga MIC29311-5.1BT.pdf
Rae Tae (Max) 1V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 8V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case TO-220-5 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi 0°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.1V 3A TO-220-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 150mA I teie nei - Quiescent (Iq) 20mA
Nama - Whakaputa 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable