MIC29300-12WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC29300-12WU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 3A TO263-3
Ngā Rauemi: MIC29300-12WU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC29300-12WU
Tau Wae MIC29300-12WU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 3A TO263-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37253 pcs Pepa Raraunga MIC29300-12WU.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-3 Raupapa -
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-2222
MIC29300-12WU-ND
MIC2930012WU
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 3A TO-263-3
Nama - Whakaputa 3A Ngā Āhuatanga Mana -