MIC29151-3.3WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC29151-3.3WU-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC29151-3.3WU-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263-5
Ngā Rauemi: MIC29151-3.3WU-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC29151-3.3WU-TR
Tau Wae MIC29151-3.3WU-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32142 pcs Pepa Raraunga MIC29151-3.3WU-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-5 Raupapa -
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC29151-3.3WU-CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1.5A TO-263-5
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC29151-4.2BU
MIC29151-4.2BU
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 4.2V 1.5A TO263-5
I roto i te taonga: 33778 pcs
Tikiake: MIC29151-4.2BU.pdf
RFQ
MIC29151-4.2BT
MIC29151-4.2BT
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 4.2V 1.5A TO220-5
I roto i te taonga: 30413 pcs
Tikiake: MIC29151-4.2BT.pdf
RFQ
MIC29151-3.3WU
MIC29151-3.3WU
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263-5