MIC2875-4.75YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2875-4.75YMT-T5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BOOST 4.75V 3.8A
Ngā Rauemi: MIC2875-4.75YMT-T5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2875-4.75YMT-T5
Tau Wae MIC2875-4.75YMT-T5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BOOST 4.75V 3.8A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63452 pcs Pepa Raraunga MIC2875-4.75YMT-T5.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.75V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN (2x2) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-UFDFN Exposed Pad
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC2875-4.75YMT T5
MIC2875-4.75YMT T5-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Up
Rautanga - Whakawhiti 2MHz Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 4.75V 1 Output 3.8A (Switch) 8-UFDFN Exposed Pad
Nama - Whakaputa 3.8A (Switch) Tau Wae Tuakiri MIC2875-4.75