MIC2202-1.8BMM-TR
Hua Hua
Tau Wae: MIC2202-1.8BMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC 10MSOP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2202-1.8BMM-TR
Tau Wae MIC2202-1.8BMM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC 10MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 68375 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC2202-1.8BMM TR
MIC2202-1.8BMM TR-ND
MIC2202-1.8BMMTR
MIC2202-1.8BMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Nama - Whakaputa 600mA
Tau Wae Tuakiri MIC2202
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC2202BML-TR
MIC2202BML-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 0.6A SYNC 10MLF
I roto i te taonga: 60084 pcs
Tikiake: MIC2202BML-TR.pdf
RFQ
MIC2202YML-TR
MIC2202YML-TR
I roto i te taonga: 77240 pcs
Tikiake: MIC2202YML-TR.pdf
RFQ
MIC2202-1.8BMM
MIC2202-1.8BMM
Whakaahuatanga: IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC 10MSOP