MIC2202-1.5BML-TR
Hua Hua
Tau Wae: MIC2202-1.5BML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC 10MLF
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2202-1.5BML-TR
Tau Wae MIC2202-1.5BML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC 10MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 63334 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MLF® (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF®
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MIC2202-1.5BML TR
MIC2202-1.5BML TR-ND
MIC2202-1.5BMLTR
MIC2202-1.5BMLTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 600mA 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF® Nama - Whakaputa 600mA