MIC2177-3.3YWM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2177-3.3YWM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 3.3V 2.5A 20SOIC
Ngā Rauemi: MIC2177-3.3YWM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2177-3.3YWM-TR
Tau Wae MIC2177-3.3YWM-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 2.5A 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23064 pcs Pepa Raraunga MIC2177-3.3YWM-TR.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-1542-1
MIC217733YWMTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 200kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2.5A 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Nama - Whakaputa 2.5A
Tau Wae Tuakiri MIC2177
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC2176-3YMM
MIC2176-3YMM
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG CTRLR BUCK 10MSOP
I roto i te taonga: 76580 pcs
Tikiake: MIC2176-3YMM.pdf
RFQ
MIC2177-3.3YWM
MIC2177-3.3YWM
Whakaahuatanga: IC REG BUCK 3.3V 2.5A 20SOIC