MIC2033-12AYMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2033-12AYMT-T5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2033-12AYMT-T5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC SW DISTRIBUTION 6TDFN
Ngā Rauemi: MIC2033-12AYMT-T5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2033-12AYMT-T5
Tau Wae MIC2033-12AYMT-T5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 66084 pcs Pepa Raraunga MIC2033-12AYMT-T5.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato 6-DFN (2x2)
Raupapa - Roto I (Tono) 75 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-UFDFN Exposed Pad Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Ētahi Ingoa 576-4256-2
MIC2033-12AYMT T5
MIC203312AYMTT5
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Slew Rate Controlled, Status Flag
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO Nama - Whakaputa (Max) 1.2A