MIC2016-0.5YM6-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2016-0.5YM6-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2016-0.5YM6-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6
Ngā Rauemi: MIC2016-0.5YM6-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2016-0.5YM6-TR
Tau Wae MIC2016-0.5YM6-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5806 pcs Pepa Raraunga MIC2016-0.5YM6-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Raupapa - Roto I (Tono) 70 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Ētahi Ingoa MIC2016-0.5YM6 TR
MIC2016-0.5YM6 TR-ND
MIC2016-0.5YM6TR
MIC2016-0.5YM6TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Atanga On/Off Momo Input Non-Inverting
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Tau Wae Tuakiri MIC2016