MIC2015-0.5YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2015-0.5YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2015-0.5YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DISTRIBUTION SW 0.5A 2X2-MLF
Ngā Rauemi: MIC2015-0.5YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2015-0.5YML-TR
Tau Wae MIC2015-0.5YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 0.5A 2X2-MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57944 pcs Pepa Raraunga MIC2015-0.5YML-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato 6-MLF® (2x2)
Raupapa - Roto I (Tono) 70 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Ētahi Ingoa MIC2015-0.5YML TR
MIC2015-0.5YML TR-ND
MIC2015-0.5YMLTR
MIC2015-0.5YMLTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Atanga On/Off Momo Input Non-Inverting
Ngā āhuatanga Slew Rate Controlled Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Tau Wae Tuakiri MIC2015