MIC2014-0.5YM5TX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2014-0.5YM5TX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2014-0.5YM5TX
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC2014-0.5YM5TX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2014-0.5YM5TX
Tau Wae MIC2014-0.5YM5TX Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78497 pcs Pepa Raraunga MIC2014-0.5YM5TX.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Roto I (Tono) 70 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Load Discharge
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature Nama - Whakaputa (Max) 500mA