MIC2006-0.8YM6TX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2006-0.8YM6TX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2006-0.8YM6TX
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-6
Ngā Rauemi: MIC2006-0.8YM6TX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2006-0.8YM6TX
Tau Wae MIC2006-0.8YM6TX Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67495 pcs Pepa Raraunga MIC2006-0.8YM6TX.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6
Raupapa - Roto I (Tono) 70 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Slew Rate Controlled
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO Nama - Whakaputa (Max) 800mA
Tau Wae Tuakiri MIC2006
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC2006-1.2YM6-TR
MIC2006-1.2YM6-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-6
I roto i te taonga: 5746 pcs
Tikiake: MIC2006-1.2YM6-TR.pdf
RFQ
MIC2006-0.5YM6
MIC2006-0.5YM6
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-6
I roto i te taonga: 105302 pcs
Tikiake: MIC2006-0.5YM6.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-6