MIC2004-1.2YM5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC2004-1.2YM5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2004-1.2YM5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC2004-1.2YM5-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2004-1.2YM5-TR
Tau Wae MIC2004-1.2YM5-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3965 pcs Pepa Raraunga MIC2004-1.2YM5-TR.pdf
Ngaohihi - Tae 70 mOhm Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-5
Raupapa - RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ko te poari SC-74A, SOT-753 Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 1611-MIC2004-1.2YM5-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC2004-1.2YM5-TR Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Load Discharge
Ngā Tohu Hua 1.2A Whakahaere Whirihoranga 2.5 V ~ 5.5 V
Motuhake - Whakauru: Whakaputa 1:1 Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5