MIC2003-0.8YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2003-0.8YM5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2003-0.8YM5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC2003-0.8YM5-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2003-0.8YM5-TR
Tau Wae MIC2003-0.8YM5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90929 pcs Pepa Raraunga MIC2003-0.8YM5-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5
Raupapa - Roto I (Tono) 70 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Ētahi Ingoa MIC2003-0.8YM5 TR
MIC2003-0.8YM5 TR-ND
MIC2003-0.8YM5TR
MIC2003-0.8YM5TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Atanga On/Off Momo Input Non-Inverting
Ngā āhuatanga - Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Tau Wae Tuakiri MIC2003
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC2003-0.5YM5-TR
MIC2003-0.5YM5-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5
I roto i te taonga: 90626 pcs
Tikiake: MIC2003-0.5YM5-TR.pdf
RFQ
MIC2003-0.5YML-TR
MIC2003-0.5YML-TR
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 0.5A 6-MLF
I roto i te taonga: 4320 pcs
Tikiake: MIC2003-0.5YML-TR.pdf
RFQ
MIC2003-0.8YM5
MIC2003-0.8YM5
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5