MCP809T-475I/TT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP809T-475I/TT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP809T-475I/TT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC SUPERVISOR 4.75V LOW SOT23
Ngā Rauemi: 1.MCP809T-475I/TT.pdf2.MCP809T-475I/TT.pdf3.MCP809T-475I/TT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP809T-475I/TT
Tau Wae MCP809T-475I/TT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC SUPERVISOR 4.75V LOW SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Tae 4.625V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 150 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MCP100T-475BI/TT
MCP100T-475BITTTR
MCP809T-475I/TTTR
MCP809T475ITT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1