MCP73828-4.2VUATR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP73828-4.2VUATR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP73828-4.2VUATR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC CONTROLLR LI-ION 4.2V 8-MSOP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP73828-4.2VUATR
Tau Wae MCP73828-4.2VUATR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC CONTROLLR LI-ION 4.2V 8-MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tautuhinga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa MCP738284.2VUATR Tae Mahi -20°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Pūtau 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga - Tiaki Whakamutunga -
Tae Ngaru - Max - Pūhiko Battery Pack 4.2V