MCP6S22T-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP6S22T-I/SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP6S22T-I/SN
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MCP6S22T-I/SN.pdf2.MCP6S22T-I/SN.pdf3.MCP6S22T-I/SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP6S22T-I/SN
Tau Wae MCP6S22T-I/SN Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 275µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 22 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable Gain Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC I teie nei - Te tuku 1mA
I teie nei - Whakaatu / Channel 30mA I teie nei - Putanga Whakauru 1pA
Tau Wae Tuakiri MCP6S22 Momo Kuputuhi Programmable Gain
-3db Whaiwhata 12MHz