MCP6N16-100E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP6N16-100E/MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCP6N16-100E/MS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC OP AMP INSTR 8MSOP
Ngā Rauemi: MCP6N16-100E/MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCP6N16-100E/MS
Tau Wae MCP6N16-100E/MS Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 55770 pcs Pepa Raraunga MCP6N16-100E/MS.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 1.8 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 85µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Te utu o te huka -
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hua Hua Whai Hua 500kHz Whakaahuatanga Taipitopito Instrumentation Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP
I teie nei - Te tuku 1.1mA I teie nei - Whakaatu / Channel 10mA